TrendyPaints: Kto sme


TrendyPaints je registrovaná ochranná známka spoločnosti Cromass.r.l. ktorý je lídrom vo vývoji a výrobe špeciálnych farieb pre priemysel a profesionálny priemysel. Linka TrendyPaints bola vyvinutá na podporu architektov a dizajnérov, ktorí potrebujú profesionálne povrchové úpravy pre interiérové povrchy (steny a podlahy), vybavenie a dekorácie. Všetky produkty TrendyPaints sú na báze vody a netoxické pre použitie v interiéroch a iných prostrediach.

Hlavné charakteristiky náterov a podlahových živíc:

  • Jedinečné farby, ktoré majú nádherný a realistický vzhľad a dojem s textúrami od hladkých po hrubé.
  • Farby vyvinuté z mnohých rôznych surovín s prekvapujúcimi kreatívnymi výsledkami.
  • Vysoko výkonné nátery formulované z vysoko kvalitných živíc a pigmentov na základe mnohoročných skúseností spoločnosti Cromas.
  • TrendyPaints je možné nanášať valčekom alebo hladítkom na mnoho druhov povrchov a materiálov vrátane stien, podláh, nábytku, dekoratívnych predmetov a dokonca aj kovových povrchov.
  • Naša technická pomoc jeiná ako u maloobchodníkov. Vyvíjali sme naše farby od základu, takže ich dokonale poznáme a rozumieme im. Dokážeme poskytnúť podporu pre malé i veľké prijekty.
  • Väčšina našich farieb má veľmi nízku úroveň VOC na základe zákonných limitov (2004/42 / EC) a používame najnovšiu generáciu biocídov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.
  • Použitie dekoratívnych živíc na podlahy, pomáha pri úspore energie, pretože sú navrhnuté tak aby zvyšovali tepelnú izoláciu povrchov.
za oponou trendypaints za oponou trendypaints za oponou trendypaints za oponou trendypaints
za oponou trendypaints za oponou trendypaints za oponou trendypaints za oponou trendypaints

Kontaktujte nás

Daxnerova 46, Fiľakovo, 986 01 , Slovensko

Web: www.trendypaints.sk

Email: info@trendypaints.sk

Tel: +421 918 568 179

Tel: +421 905 295 025