Black Verdigris (Antický bronz) Efekt Dekoračný Náter


RedOx KC.04 je nádherný dekoračný náter s efektom Black Verdigris (Antický bronz), v ktorom sa prirodzene oxiduje tmavšia základná farba medi a vytvára krásne starnú zelenú patinu v priebehu niekoľkých hodín. Výsledkom je povrch, ktorý vyzerá ako keby bol vystavený vonkajším podmienkam celé roky. Farba bola vyvinutá pre profesionálnych architektov a dizajnérov, ktorí chcú originálne povrchové úpravy stien a nábytku.

Náter obsahuje medené mikroguličky, ktoré na povrchu prirodzene zoxidujú a tak vytvoria zelenú patinu. Táto patina sa vytvorí už za pár hodín, kdežto pri normálnom procese to trvá roky. V tomto farebnom odtieni sa využívajú tmavšie farby mede, ktorá po oxidácii vytvorí nádherné odtiene zelenejpatiny

Je to vodorozpustná netoxická farba, s jednoduchou aplikáciou valčekom alebo štetkou. Aplikuje sa na steny, drevo, kov, sadrokartón alebo iné hladké či drsné povrchy. Vždy je potrebné použiť základný náter podľa povrchu. Po vyzretí je výsledný povrch mierne drsný s unikátnou štruktúrou zoxidovanej medi so zelenou patinou. Nakoľko oxidácia je prirodzený proces tak každá aplikácia je jedinečná a výnimočná.

Podobné produkty ktoré vás môžu zaujímať:

Kontaktujte nás

Daxnerova 46, Fiľakovo, 986 01 , Slovensko

Web: www.trendypaints.sk

Email: info@trendypaints.sk

Tel: +421 918 568 179

Tel: +421 905 295 025