CrystalStone (Kryštalický kameň) Dekoračné nátery a Živice


Dekoračný náter CrystalStone vzhľadovo i pocitovo realisticky napodobňuje kamene, ktoré sa často vyskytujú v horách. Zmes bielych a čiernych častíc spolu s kovovými trblietavými časticami vytvára mimoriadne atraktívnu povrchovú úpravu. Pri správnom nasvietení uvidíte ako sa odráža svetlo od kovových častíc a vytvára tak jedinečný trblietavý dynamický efekt.

Náter jednoducho a rýchlo aplikujeme pomocou hladítka alebo špachtle a môže sa aplikovať na veľké plochy ako sú steny, ale aj na menšie dekoračné predmety či nábytok a dokonca aj kovové predmety. Je to všestranný dekoračný náter s mnohými farebnými odtieňmi a vo výsledku vytvorí na aplikovanom povrchu veľmi pútavý vzhľad. V závislosti od dizajnových požiadavok je záverečná úprava možná podľa zvoleného krycieho laku v lesklom alebo matnom prevedení.

Všetky nátery TrendyPaints sú na báze vody s nízkymi VOC takže sú šetrné voči životnému prostrediu. K dispozícii je mnoho štýlových farebných odtieňov a na požiadanie zákazníka je možné vytvoriť farebný odtieň na mieru. Základné farebné odtiene si môžete pozrieť v našom katalógu.

Kryštalický kameň Kryštalický kameň

Podobné produkty ktoré vás môžu zaujímať:

Kontaktujte nás

Daxnerova 46, Fiľakovo, 986 01 , Slovensko

Web: www.trendypaints.sk

Email: info@trendypaints.sk

Tel: +421 918 568 179

Tel: +421 905 295 025