Živice pre Podlahy a Renovácie


Dekoratívne živice vyvinuté spoločnosťou TrendyPaints sú zlomovým bodom pri navrhovaní a rekonštrukcii interiérových priestorov a nových prostredí. Tieto podlahové živice prinášajú vysokokvalitné a vysokovýkonné nátery na podlahy a steny s jednoduchou sa aplikáciou. Zvláštnosťou takýchto dekoračných úprav je to, že sú pocitovo teplejšie, podobne ako drevená podlaha, nie studené ako kameň alebo betón. Keď sa po podlahe prejdete naboso alebo sa dotknete steny, tak určite pocítite ten rozdiel. Tento pocit tepla je vďaka izolačným materiálom v živiciach a vďaka týmto vlastnostiam podlahy tiež pomáhajú lepšie šetriť energiu.

Ďalšou výhodou týchto živíc je ľahká aplikácia. Pri hrúbke náteru len 2-3 mm budete mať základný náter, živicu a priehľadný vrchný náter. To je možné preto, lebo nová technológia v základnom nátere umožňuje veľmi dobrú priľnavosť k mnohým typom dlaždíc či už porcelánových alebo kameninových. Základný náter taktiež zabezpečí neviditeľnú sieťku, ktorá vytvorí hladký povrch a je odolná voči rozťahovaniu. A v neposlednej rade môžu byť tieto živice aplikované na rôzne povrchy, kde sa vyžaduje vysoká odolnosť napríklad stolové dosky, nábytky a podobne.

Materiály v týchto živiciach sú dvojzložkové a na báze vody miesto bežne používaného rozpúšťadla. Vďaka tomu sú šetrné k životnému prostrediu. V súčasnosti sú živice k dispozícii na použitie na podlahách v kombinácii s nasledujúcimi nátermi: NaturalConcrete, RawConcrete, SmoothConcrete a Urban Concrete. Vzhľad dokončeného povrchu bude rovnaký ako pri použití na stenu.

aplikovanie živíc aplikovanie živíc
aplikovanie živíc aplikovanie živíc

Kontaktujte nás

Daxnerova 46, Fiľakovo, 986 01 , Slovensko

Web: www.trendypaints.sk

Email: info@trendypaints.sk

Tel: +421 918 568 179

Tel: +421 905 295 025