Q-Stars–Trblietavý Zlatý a Strieborný Efekt Dekoračný Náter


Q-StarsGold a Q-Stars Pearl sú nádherné nátery, ktoré pokryjú steny kovovým zlatým a strieborným leskom. Tieto farby vyvinuté spoločnosťou TrendyPaints boli vytvorené pre profesionálov, ktorí potrebujú elegantné trblietavé farby, ktoré sú krásne na pohľad a zábavné na dotyk.

Tieto farby sú podobné farbám Xiramet, s tým rozdielom, že Q-Stars má zlatý a strieborný lesk s trblietavým efektom. Pri správnom nasvetlení miestnosti sa steny trbliecu a žiaria, vytvára sa tak veľmi dynamický a veselý efekt. Sú to netoxické farbyna báze vody, vytvorené zo zmesi kovových mikročastíc a trblietok tak aby sa dosiahla hladká textúra a pololesklý povrch.

Q-Stars je možné aplikovať na steny, sadrokartóny aj betón. Aplikácia je jednoduchá a nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, na stenu sa nanáša valčekom, kefou alebo rukavicou. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku odporúčame mať hladký povrch podkladu natretý bielou základnou farbou a náter nanášať v dvoch vrstvách striedavými pohybmi. Takto vytvoríte krásnu trblietavú metalickú povrchovú úpravu, ktorá určite pritiahne zrak každého návštevníka.

Trblietavý efekt Trblietavý efekt

Podobné produkty ktoré vás môžu zaujímať:

Kontaktujte nás

Daxnerova 46, Fiľakovo, 986 01 , Slovensko

Web: www.trendypaints.sk

Email: info@trendypaints.sk

Tel: +421 918 568 179

Tel: +421 905 295 025