NaturalStone Efekt (Prírodný kameň) Dekoračné nátery a Živice


Kameň je po dlhú dobu jedným z najrozšírenejších prírodných materiálov pre stavbu budov a rôznych povrchov. Teraz vďaka tomuto dekoračnému náteru od spoločnosti TrendyPaints môžete vylepšiť vzhľad mnohých prvkov vo vašom interiéri bez toho aby ste ich museli vyrobiť z kameňa. Dá sa použiť na steny, sadrokartón, nábytky i dekoračné predmety.

Je to zmes farieb a živíc s bielymi časticami ktoré vytvárajú pruhy a štruktúru tak aby čo najvernejšie vzhľadovo i pocitovo kopírovali textúru prírodného kameňa. Je to všestranný dekoračný náter s mnohými farebnými odtieňmi a vo výsledku vytvorí na aplikovanom povrchu unikátny vzhľad. Záverečná úprava sa je možná podľa zvoleného krycieho laku v lesklom alebo matnom prevedení.

Všetky nátery TrendyPaints sú na báze vody s nízkymi VOC takže sú šetrné voči životnému prostrediu. K dispozícii je mnoho štýlových farebných odtieňov a na požiadanie zákazníka je možné vytvoriť farebný odtieň na mieru. Základné farebné odtiene si môžete pozrieť v našom katalógu.

Prírodný kameň
Prírodný kameň
Prírodný kameň

Podobné produkty ktoré vás môžu zaujímať:

Kontaktujte nás

Daxnerova 46, Fiľakovo, 986 01 , Slovensko

Web: www.trendypaints.sk

Email: info@trendypaints.sk

Tel: +421 918 568 179

Tel: +421 905 295 025